Puud ja põõsad

2,50 

Pildivihik on suurepäraseks abimaterjaliks puude ja põõsaste tundmaõppimisel nii lasteaias, kodus kui koolis. Vihiku eeliseks on täpselt ja konkreetselt välja joonistatud viljad ning lehed. Nende piltide abil on võimalik õpetada ja tutvustada ka neid taimi, mis ei kasva läheduses.

Vihikus on 24 pilti kokku 13-st Eestis levinud puust ja nende iseloomulikest osadest (käbid, tõrud): toomingas, pihlakas, sarapuu, pärn, tamm, vaher, kask, lepp, haab, kastan, kuusk, mänd, kadakas.

Tootekood: puud Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Antud vihik ja kogu vihikute sari on sulle abiks, et tutvustada lapsele loodust. Vihikute sarja läbivad teemad on seotud Eesti loodusega.
Olulisel kohal on täiskasvanu selgitused ning edastatavad teadmised pildil oleva kohta. Vihik annab võimaluse omandada lapsel koos täiskasvanuga uusi temaatilisi mõisteid ja tähendusi. Pilti vaadates võiks lapsevanem või õpetaja tutvustada pildil olevat ja selgitada, millised on selle kasvutingimused, väärtus inimese jaoks, või on see hoopis kahjulik ja miks inimene seda ei hinda. Pildid on piisavalt suured, et lapsel oleks mugav neid värvida. Võib proovida värvida ka erinevate värvidega. Raamat pole akvarellipaberil, seega ei saa kasutada märgtehnikaid (guašši, akvarelli). Oluline on koos lapsega arutada, mis värvi tuleks vaadeldav pilt värvida. Loomeülesandena võib selle raamatu pilte kujundada mustritega, liimida peale värvilisi pabereid või kangatükke, mis sobivad kujutatu olemusega. Töövihik on oma ülesande täitnud, kui laps tunneb ära pildil kujutatu, on nautinud värvimist või kleepimist ning on oma tööga rahul.

Lisainfo

Kaal58 g
Mõõtmed25,4 × 17 × 0,3 cm
Lehekülgi

24

Autorid

Amino Põldaru, Merike Olt

ISBN

978-9949-9131-3-8

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puud ja põõsad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.