Mudilaste töövihik 1

3,50 

Viieaastastele tähtede ja numbrite esmaseks õpetamiseks, sisaldab hulgaliselt kirjutamise eelharjutusi ja täidab täielikult viieaastaste laste riikliku õppekava. Kasutamiseks mihklipäevast kuni jõuludeni.

Kõik leheküljed ja isegi kaas on värvitavad.

Kirjeldus

Viie- ja kuueaastastele tähtede ja numbrite esmaseks õpetamiseks, sisaldab hulgaliselt kirjutamise eelharjutusi ja täidab täielikult riikliku õppekava. Töövihik on kasutamiseks mihklipäevast kuni jõuludeni. 

Mudilaste töövihik sisaldab nii matemaatika, emakeele kui mina ja keskkond ainevaldkondade teemasid, need on omavahel kenasti integreeritud. Töövihikul on kaks osa, lasteaias kasutatakse neid tavaliselt 4-6 aastaste rühmas.

Teemad on jaotatud aastaaegade vaheldumise järgi arvestades meie kultuuritraditsioone. Kui alustada Mudilaste töövihik 1 kasutamist sügisel ja Mudilaste töövihik 2 kasutamist talvel, katavad need töövihikud ühe aastaringi. Pildid arvestavad rahvatraditsioone ja võimaldavad täiskasvanul arendada temaatilist vestlust.

Töövihik sobib suurepäraselt kasutamiseks ka lapsele, kes lasteaias ei käi ning lapsevanem tahab last kooli jaoks ette valmistada.

Kõik leheküljed ja isegi kaas on värvitavad. Vihik on trükitud mahupaberile, mida on mugav värvida mistahes pliiatsite, vildikate või kasvõi guažiga.

Lisainfo

Kaal149 g
Mõõtmed29,7 × 21 × 0,4 cm
Lehekülgi

52

Autorid

Sirje Kiis, Merike Olt

Soovituslik vanus

, , ,

ISBN

978-9949-7290-0-5

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mudilaste töövihik 1”